W 2023 roku PKO BP zaoferuje kredyty dla rolników na preferencyjnych warunkach

PKO Bank Polski jest niekwestionowanym liderem polskiego sektora bankowego, a wartość jego aktywów wynosi 473 mld zł. Zysk netto grupy PKO Banku Polskiego przekroczył 4,8 mld zł. Jest podstawowym dostawcą usług finansowych dla wszystkich segmentów klientów, osiągając najwyższe udziały w rynku depozytów, kredytów oraz w rynku funduszy inwestycyjnych osób fizycznych. Dzięki rozwojowi narzędzi cyfrowych, w tym aplikacji IKO, która została aktywowana przez klientów już ponad 7,7 mln razy, PKO Bank Polski jest najbardziej mobilnym bankiem w Polsce. PKO BP wprowadza do oferty pożyczkę dla rolników na dowolny cel.

Udostępniliśmy dodatkowe zabezpieczenie logowania w iPKO – sprawdź, jak działa

To kolejny element wsparcia rolników w finansowaniu bieżących potrzeb i rozwoju ich gospodarstw oferowany przez PKO Bank Polski. Preferencyjne kredyty dla rolników w wysokości do 300 tys. Zł bez zabezpieczeń na dowolny cel, który będzie służył w produkcji rolnej, ma zaoferować PKO BP – poinformował w środę wicepremier, minister aktywów państwowych Jacek Sasin.

Atrakcyjne kredyty dla rolników w PKO Banku Polskim

PKO Bank Polski nie od dziś wspiera rolników w finansowaniu bieżących potrzeb i rozwoju ich gospodarstw, systematycznie rozwijając swoją ofertę. Najnowszą propozycją banku jest kredyt z gwarancją z Funduszu Gwarancji Rolnych (FGR) i dopłatami do oprocentowania dla kredytów obrotowych, we współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego. Klienci mogą również skorzystać Zmień warunki obliczania swapów do kryptokrencji z dopłaty BGK do oprocentowania kredytu obrotowego w wysokości 5 proc. „Rolnicy są dla nas ważną grupą klientów, dlatego cieszymy się, że dzięki zmianie przepisów możemy znowu zaproponować im elastyczne formy finansowania bieżących potrzeb i inwestycji. W naszej ofercie nie mogło także zabraknąć kredytów preferencyjnych z dopłatami z ARiMR oraz FGR.

  1. W przypadku przedstawienia zabezpieczeń rzeczowych kwota pożyczki może wzrosnąć do 500 tys.
  2. Dodatkowo z 5% dopłatami do oprocentowania dla kredytów obrotowych.
  3. Udzielenie pożyczki oraz jej wysokość zależą od oceny zdolności kredytowej.
  4. Maksymalny czas spłaty pożyczki może wynieść 5 lat.

PKO Bank Polski tryumfuje w rankingu Złoty Bankier

Teraz na rynku pojawia się nowy produkt, jakim jest Pożyczka dla rolnika z PKO Banku Polskiego. Warto wiedzieć, czym cechuje się ten kredyt i co można sfinansować z tak pozyskanych pieniędzy. Z kolei jeśli klient przedstawi zabezpieczenie, kwota kredytu może wzrosnąć do 500 tys. Dla wygody rolników i oszczędności ich cennego czasu cała procedura związana z udzieleniem dopłaty i zabezpieczenia w postaci gwarancji FGR jest realizowana w banku. Szczegółowych informacji udzielają doradcy w oddziałach PKO Banku Polskiego.

Przerwa od kredytu

Polska wieś jest skarbem narodowym i dzięki niej mamy zapewnione bezpieczeństwo żywnościowe. Prezentowany dziś produkt bankowy jest odpowiedzią na oczekiwania naszych rolników. Dzięki temu, że polskie państwo zachowało własność kluczowych instytucji finansowych, rząd może na bieżąco reagować na kryzysy – podkreślił minister aktywów państwowych Jacek Sasin.

PKO Bank Polski i Comarch łączą siły, aby ułatwić pracę klientom korporacyjnym i przedsiębiorstwom

Zabezpieczenie gwarancją zwiększy dostępność finansowania i może stanowić alternatywę dla innych form zabezpieczenia spłaty kredytu. Klienci mogą również skorzystać z 5% w skali roku dopłaty BGK do oprocentowania kredytu obrotowego. PKO Bank Polski podpisał także umowę z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) w sprawie udzielania kredytów preferencyjnych dla rolników i przetwórców System handlu na rynku Forex Cornflower rolnych. Bank rozpoczął już prace nad wprowadzeniem pierwszego produktu. PKO Bank Polski wspiera rolników w finansowaniu bieżących potrzeb i rozwoju ich gospodarstw, systematycznie rozwijając swoją ofertę. Zł bez zabezpieczeń, kredyt w rachunku i kredyt inwestycyjny na finansowanie przedsięwzięć gospodarstwa rolnego – kredyty dla rolników wracają do oferty PKO Banku Polskiego.

Udzielenie pożyczki oraz jej wysokość zależą od oceny zdolności kredytowej. Szef resortu rolnictwa podkreślił, że wielu rolników mówiło o potrzebie dobrych linii kredytowych, gwarancji bankowych, dobrego finansowania rolnictwa. – Taki stabilizator cen, gwarancje finansowe, czy dobre linie kredytowe, dostosowane do potrzeb rolnictwa, są niezwykle potrzebne – tłumaczył.

Udzielenie oraz wysokość kredytu zależą od Twojej zdolności kredytowej. Cyberprzestępcy przygotowali fałszywą stronę podszywającą się pod serwis banku PKO BP – poinformował CSIRT KNF w serwisie X. Strona znajduje się pod adresem ipkoblznes.pl. “Wprowadzenie tam swojego loginu i hasła grozi utratą Waszych środków. Nie dajcie się okraść i zawsze dokładnie sprawdzajcie adres strony, na której się znajdujecie!” – przestrzega Zespół.

Pożyczka może być udzielona na zakup nawozów, materiału siewnego czy sprzętu — wszystkiego tego, co jest potrzebne do prowadzenia gospodarstwa. Na zakup nawozów, środków ochrony roślin – bez okazywania faktur. Rolnicy mogą także skorzystać z leasingu maszyn, urządzeń i wyposażenia budynków inwentarskich w ramach oferty PKO Leasing. Leasing i pożyczka maszyn rolniczych dają możliwość sfinansowania 100 proc. System spłaty rat jest dostosowany do cyklu produkcyjnego gospodarstwa (raty miesięczne, kwartalne, półroczne oraz harmonogramy sezonowe). Bank proponuje także kredyt inwestycyjny na finansowanie zakupów związanych z rozbudową i modernizacją gospodarstwa, udzielany nawet na 20 lat, z możliwością sfinansowania 90 proc.

Banki i instytucje finansowe będą zmuszone znacznie zaostrzyć ocenę ryzyka prawnego związanego ze stosowaniem tych przepisów w ww. Dodatkową korzyścią dla rolników jest również brak wymogu przedstawienia faktur oraz szeroki zakres finansowanych inwestycji. Poza tym z tej pożyczki można spłacać dotychczasowe zobowiązania finansowe podjęte przez gospodarstwo. W komunikacie prasowym podano, że bank planuje systematycznie rozwijać ofertę. Więcej informacji o ofercie można znaleźć tutaj /rolnicy.

Po dostosowaniu oferty do nowych przepisów kredyty będę ponownie dostępne dla tej grupy klientów, podkreśla PKO BP. Bank PKO BP poinformował 18 lipca, że w ramach poszerzania oferty wprowadza kredyt obrotowy dla rolników z gwarancją z Funduszu Gwarancji Rolnych. Dodatkowo z 5% dopłatami do oprocentowania dla kredytów obrotowych.

Jeśli zaś rolnik posiada już inne kredyty i jest zainteresowany całościową lub częściową spłatą kapitału i odsetek, to może także na to przeznaczyć pieniądze z Pożyczki dla rolnika. PKO Bank Polski proponuje rolnikom pożyczkę na dowolny cel, do 300 tys. Maksymalny czas spłaty pożyczki może wynieść 5 lat. W przypadku wybranych produkcji rolnych o długich cyklach produkcyjnych klient może skorzystać z 6-miesięcznej karencji w spłacie. Doradcy bankowi ustalą indywidualnie z klientem harmonogram spłaty, który będzie optymalnie dopasowany do jego potrzeb, przy ewentualnym skorzystaniu z karencji. Co istotne, nowe kredyty obrotowe, czyli kredyt w rachunku bieżącym i pożyczka dla rolnika, mogą zostać przeznaczone na finansowanie bieżącej działalności bez wymogu dokumentowania celu.

Dodał, że PKO BP, jako państwowy bank, jest “w stanie pomóc tym rolnikom w trudnych czasach i zaproponować specyficzne warunki kredytowe dla rolnictwa”. – Specyficzne, dlatego, że i sprzedaż i ceny są sytuacją niepewną, dlatego też ważne jest, aby rolnicy mieli dostęp do tego typu kredytów – powiedział minister. Obniżona opłata za prowadzenie rachunku, kredyt inwestycyjny na zakup maszyn rolniczych nawet na 20 lat i wysokie oprocentowanie lokowanych oszczędności. Naszą misją jest bank powszechny, a dotąd nie mieliśmy oferty skierowanej specjalnie do sektora rolnego. Dziś, po kilku miesiącach pracy, możemy przedstawić produkt dedykowany rolnikom — przekazał wiceprezes zarządu PKO BP.

PKO Bank Polski jest niekwestionowanym liderem polskiego sektora bankowego, a wartość jego aktywów na 31 marca 2024 r. Zysk netto Grupy PKO Banku Polskiego w I kwartale 2024 r. Dzięki rozwojowi narzędzi cyfrowych, w tym aplikacji IKO, która została aktywowana przez klientów 8 mln razy, PKO Bank Polski jest najbardziej mobilnym bankiem w Polsce.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha sonra fikir edilən bu nömrəli təlimatlar tətbiqdə qeydiyyatı tamamlamağınıza ianə edəcək. apk android üçün endirin Spribe şirkəti 2018-ci ildə təsis edilib və artıq vahid il sonra, 2019-cu ildə Aviator 1Win oyununu istehsal edib. necə almaq সর্বনিম্ন hesab doldurulmasının məbləği 50-dir AZN ümumən ödəniş üsulları ötrü. 1win giriş Bütün bunlar var-yox ümumi rəyi öyrənməyə xidmət edirdi. 1win

https://fiatmachinery.com/wp-content/bonus-new-member-100/

https://hleventdesign.com/wp-content/slot-bet-100/

https://www.szilveszterrallye.hu/wp-content/slot-garansi-kekalahan/

https://drarayeshgar.shop/wp-content/depo-25-bonus-25/

https://stechnotech.in/wp-content/depo-25-bonus-25/

https://redbagency.com/wp-content/bonus-new-member/

https://fimdablaze.com/wp-includes/depo-25-bonus-25/

https://nadi.website-mockups.com/wp-includes/slot-bet-100/

https://www.rankingbird.de/wp-includes/slot-bet-100/

https://primumfx.com/wp-includes/depo-25-bonus-25/

https://famashopexpress.com/wp-includes/slot-garansi-kekalahan/

https://dealdone21.com/wp-includes/slot-garansi-kekalahan/

https://www.nlm-music.com/wp-includes/depo-25-bonus-25/

https://nicemusica.com/wp-includes/bonus-new-member/

https://nottsrelocate.co.uk/wp-includes/customize/slot-raffi-ahmad/

https://elitasansor.com/wp-includes/ID3/depo25-bonus25/

http://juc.edu.lb/wp-includes/Requests/slot-garansi-kekalahan/

https://www.apumpa.com/wp-includes/js/slot-bet-100/

https://hezarehshop.ir/wp-includes/l10n/bonus-new-member/

https://tajhizatsaboori.com/wp-includes/pomo/slot-raffi-ahmad/

https://mentoracademy.gr/wp-includes/assets/Slot-Bet-100/

https://portefeuille-bedou-magique-du-marabout.com/wp-includes/js/bonus-new-member-100/

https://apparteman.com/wp-includes/IXR/slot-garansi-kekalahan/

https://tahviehazaran.ir/wp-includes/l10n/slot-bet-100/

https://www.humamakine.com/sozagri/wp-admin/css/slot-garansi-kekalahan/

https://banilda.com/wp-includes/Requests/bonus-new-member/

https://thebfl.org/wp-includes/images/bonus-new-member/

https://www.deepcleaningsolutions.co.uk/wp-includes/js/slot-raffi-ahmad/

https://andesboardmaker.com/wp-admin/js/slot-raffi-ahmad/

https://www.homesserviceprovider.com/wp-includes/pomo/slot-bet-100/

https://chavoshmohajer.com/wp-includes/css/slot-raffi-ahmad/

https://languagesolutionglobal.com/wp-includes/js/slot-bet-100/

https://parqueindustrialaerocentro.com/wp-content/uploads/bonus-new-member/